La Liga hírek

Sport › La Liga

Győzött az Atlético

19.03.09 18:53

Az Atlético Madrid házigazdaként 1-0-ra legyőzte a Leganést a spanyol labdarúgó-bajnokság 27. fordulójának szombati játéknapján.

Valverde elismerte, a hétvégén pihentetni fog.

19.03.09 18:23

Ernesto Valverde bejelentette, hogy rotálni fog a Rayo Vallecano elleni szombati mérkőzésen. Az edző szerint

Kosárlabda: Három győzelem egy hét alatt

19.03.04 17:41

A Győr és a Sopron elleni győztes meccs után a Salgótarjáni KSE látogatott Pápára az NB1/B-s bajnokság 22. fordulójában.

La Liga: a Real kölcsöncsatára döntött Bardiék ellen

19.03.04 17:23

A Real Madridtól kölcsönkapott Óscar góljával a Leganés hazai környezetben 1–0-ra legyőzte az Újpest korábbi légiósát, Enisz Bardit végig a soraiban tudó Levantét a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 26. fordulójának záró…

Otthon érzi magát a Barca a Bernabéuban

19.03.04 14:17

Tizenkét fordulóval a spanyol labdarúgó-bajnokság befejezése előtt tizenkét pontra nőtt az éllovas Barcelona előnye a harmadik helyen álló Real Madrid előtt.

La Liga: büntető is rontott, mégis nyert az Eibar

19.03.03 14:46

Három nyeretlen bajnoki után ismét győzött az Eibar labdarúgócsapata, amely hazai pályán 1–0-ra verte a Celta Vigót a La Liga 26. fordulójában.

La Liga: az Espanyol már 18 másodperc után vezetett, nyert is

19.03.02 21:02

Az Espanyol 3–1-re legyőzte a Valladolidot a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (La Liga) 26. fordulójában.

A(z) "La Liga" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: