La Liga hírek

Sport › La Liga

Villarreal - Betis: Sárga mezhez sárga lap dukál

19.09.27 23:01

Egymást érik a spanyol élvonalbeli meccsek a hétközi fordulónak köszönhetően. Alig ért véget a 6. forduló, máris itt az újabb kör!

A lett rekordbajnok a Falco KC ellenfele

19.09.26 06:07

A kosárlabda Bajnokok Ligája második selejtezőkörének első meccsén a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely a lett BK Ventspils gárdáját fogadja csütörtökön 18 órakor (M4 Sport).

La Liga - A Sevilla visszacsúszott, a Real Madrid előrelépett

19.09.23 08:16

A hazai csapat, amely négy kör után első volt, először kapott ki a mostani bajnoki idényben, és az ötödik helyre csúszott vissza. A fővárosi együttes viszont egyet előrelépve már a második. La Liga, 5. forduló: Sevilla-Real Madrid 0-1…

La Liga - Kikapott a Barcelona

19.09.22 08:06

A hazaiak már a második percben vezetéshez jutottak, majd büntetőből a második félidő közepén növelték előnyüket. Sikerükkel a hatodik helyről az elsőre ugrottak.     La Liga, 5. forduló: Granada-FC Barcelona 2-0…

A(z) "La Liga" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: