Kosárlabda hírek

Sport › Kosárlabda

Két ponttal nyert a Pinkk-Pécsi 424 a Vasassal szemben

19.01.12 20:14

A PINKK-Pécsi 424 csapata két ponttal győzte le a vendég Vasas Akadémiát szombaton a női kosárlabda NB I-ben. Eredmény (a szövetség honlapjáról): PINKK-Pécsi 424 – Vasas Akadémia 72-70 (14-10, 18-25, 22-14,…

Egy ponttal verte a Falco a Szolnokot!

19.01.12 20:02

Az NB I-es kosárlabda-bajnokság 15. fordulójának a rangadóján a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely nagy csatában, egyetlen ponttal gyűrte le a címvédő, listavezető Szolnokot.

Ismerős csapatot látnak vendégül Studer Ágnesék

19.01.11 16:08

Az újonc NKE-Csatát fogadja az Atomerőmű KSC Szekszárd a női NB I 13. fordulójában. A két együttes ebben a szezonban már ötödször találkozik, harmadszor a tolnai megyeszékhelyen.

Több mint 300 pontot dobtak San Antonióban

19.01.11 09:08

A San Antonio Spurs kétszeri hosszabbítás után győzte le otthon az Oklahoma City Thunder együttesét az észak-amerikai kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján.

Férfi kosárlabda EK – Súlyos szolnoki vereség Würzburgban

19.01.09 20:59

A Szolnoki Olaj súlyos, 47 pontos vereséget szenvedett szerdán a német Würzburg vendégeként a férfi kosárlabda Európa Kupa második csoportkörének harmadik fordulójában.

Férfi kosár Ek: 23 ponttal győzött az Alba Izraelben

19.01.09 19:50

A férfi kosárlabda Európa-kupa 2. csoportkörének 3. fordulójában az eddig egy győzelemmel és egy verséggel álló Alba Fehérvár a veretlen Nesz Ciona otthonában aratott meglepően könnyű sikert: 93–70-re nyert.

A ZTE II. sokáig jól tartotta magát, a Vadmacskák „bealudt” a meccs elején

19.01.09 18:23

A 11. fordulóval és idegenbeli vereségekkel kezdte meg az új évet a női amatőr NB I-es kosárlabda-bajnokság Zöld-csoportjában a két érintett zalai alakulat.

Kezdődik a vízilabdaév - sorsdöntő csaták jönnek

19.01.08 12:29

A magyar férfi- és női vízilabda-válogatott már januárban folytatja útját a tokiói olimpia felé: a nemzeti együttesekre világliga- és Europa Kupa-selejtezők várnak. A klubcsapatok között a Bajnokok Ligájában, az Euro-kupában és a női Euroligában is…

A(z) "Kosárlabda" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: