Kosárlabda hírek

Sport › Kosárlabda

Júliusi versenynaptár

19.07.01 22:35

A várható hazai és a jelentősebb, illetve magyar vonatkozású nemzetközi sportesemények júliusban. VI. 7-7. Női labdarúgó-világbajnokság, Franciaország VI. 14-7. Labdarúgó ...

A britekkel játszik a női kosárválogatott

A brit női kosárlabda-válogatott lesz a magyar csapat ellenfele a szerb-lett közös rendezésű Európa-bajnokság negyeddöntőjében, miután hétfőn Rigában könnyedén legyőzte a montenegrói együttest.

Már csak egy ugrás Tokió

19.07.01 19:20

Tizennyolc év után újra Eb-negyeddöntőt játszhat a magyar női kosárlabda-válogatott. A lányok csodát tettek Nisben, és a Nagy-Britannia–Montenegró mérkőzés győztesével játszott találkozó után  kijuthat az olimpiára is.

Ellenfélre várnak a magyarok a kosár Eb-n

19.06.30 20:35

Női kosár Eb: Tökéletesen másmilyen meccs jön – Dubei

19.06.30 18:17

Dubei Debóra, a magyar női kosárlabda-válogatott bedobója úgy véli, a csapatnak megjött az önbizalma, ugyanakkor tudja, hogy az Európa-bajnokság negyeddöntőjében teljesen másmilyen mérkőzés vár az együttesre.

Női kosárlabda Eb – Nagy-Britannia vagy Montenegró lesz a magyarok ellenfele a negyeddöntőben

19.06.30 18:08

A magyar válogatott Nagy-Britanniával vagy Montenegróval találkozik csütörtökön a szerb-lett rendezésű női kosárlabda Európa-bajnokság belgrádi negyeddöntőjében. Fotó: Sergei Bobylev\TASS via Getty Images Az már…

A csapat és a szív diadala

19.06.28 20:29

A magyar női kosárlabda-válogatott második meccsét is megnyerte, 59-51-re legyőzte az esélyesebbnek tartott Olaszországot, s csoportelsőként bejutott a negyeddöntőbe a Szerbiában zajló Európa-bajnokságon.

A(z) "Kosárlabda" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: