Körmend hírek

Magyar település › Körmend

Göcsej Kupa: a ZTE KK második lett

Tegnap 21:38

Körmendi sikerrel ért véget vasárnap este a megyeszékhelyen az 51. Forest Hungary Kosárlabda Göcsej Kupa. A mezőnyt alkotó három férficsapat közül a ZTE KK végzett a 2., a Sopron pedig a 3. helyen.

Hosszabbítás után a Körmend nyerte a Göcsej Kupa rangadóját

20.09.19 21:07

A Forest Hungary Kosárlabda Göcsej Kupa második napja vérbeli rangadóval folytatódott. A ZTE –Körmend, ha bajnoki, ha felkészülési mérkőzés mindig felfokozott érzelmeket vált ki a szurkolókból. Ezúttal a vasiak örülhettek.

Sikeres körmendi bemutatkozás – Egy mérkőzéssel emlékeztek Mogyorósy Szilárdra

20.09.14 11:07

Győzelemmel mutatkozott be a Mogyorósy Szilárd Emlékmérkőzésen az Egis Körmend kosárcsapata. A piros-feke­ték kilenc ponttal voltak jobbak a Sopron KC együttesénél.

Rajt a kézilabda NB II.-ben is

20.09.10 17:58

A hétvégén rajtol a kézilabdázók NB II.-es bajnoksága, melyben négy zalai csapat lesz érdekelt.  Annyi változás lesz az elmúlt évi sorozathoz képest, hogy ezúttal valamennyi csapatunk a Délnyugati csoportba nyert besorolást.

Próbálta kikerülni az elgázolt szarvas tetemét, de felborult

20.09.02 10:41

Elgázolt egy szarvast egy autós kedden este a 86-os főúton Vas megyében. Az állat teteme azonban átrepült a szemközti sávba, amit egy másik sofőr megpróbált kikerülni. Hirtelen félrerántotta a kormányt, majd felborult. A sofőrt kórházba vitték. Az általunk…

A(z) "Körmend" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: