Juve: Mandzukic decemberben Manchesterbe költözhet

19.11.14 13:22

Olasz sajtóhírek szerint eldőlt, hogy Mario Mandzukic januártól a Manchester United labdarúgója lesz, sőt, már decemberben edzésbe állhat új klubjánál.

Juventus: Matuidi bordája megrepedt

19.11.11 15:26

A Juventus megerősítette, hogy a középpályás Blaise Matuidi bordája megrepedt az AC Milan elleni, tegnap esti mérkőzésen. Matuidi a 70. percben kapott a bordájához és azonnal le kellett cserélni, a végül 1:0-ás győzelemmel végződő találkozón. A sérülés…

Juventus: Sarri megvédte, Capello kiosztotta C. Ronaldót

19.11.11 10:37

A Lokomotiv Moszkva elleni Bajnokok Ligája-mérkőzést (1–2) követően a hétvégi, Milan elleni bajnokit (1–0) sem játszotta végig a Juventusban futballozó Cristiano Ronaldo, aki rosszul viselte, hogy mindössze 55 percet kapott a rangadón. Az esettel…

Lecserélték Ronaldot, elképesztő amit ezután tett

19.11.10 22:43

Cristiano Ronaldo, akit a Juventus-AC Milan mérkőzés 55. percben lecseréltek, nem várta meg a vasárnap esti találkozó végét, már a lefújást megelőzően elhagyta a stadiont.

A(z) "Juventus" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: