José Mourinho hírek

Sport › José Mourinho

Wolves - Tottenham: Nuno vagy Mourinho nevet a végén?

20.12.27 22:40

A PL tabellájára nézve látjuk, hogy nagyjából 5-6 ponttal gyűjtött kevesebbet mindkét csapat, mint azt tervezte, így nem is meglepő, hogy a Wolverhampton és a Tottenham is győzni szeretne 27-én.

PL: A jobb csapat kapott ki – Mourinho a Liverpool elleni vereség után

20.12.17 10:31

Rangadót nyert a címvédő Liverpool az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 13. fordulójában. Jürgen Klopp együttese hazai pályán Roberto Firmino 90. percben szerzett góljával 2–1-re legyőzte a Tottenhamet. José Mourinho, a londoniak…

Simán győzött a Fradi Pakson – ez történt az NB I szerdai fordulójában

20.12.16 09:47

A címvédő Ferencváros 3-1-re legyőzte a vendéglátó Paksot a labdarúgó OTP Bank Liga 15. fordulójának szerda esti találkozóján, ezzel változatlanul veretlenül áll a tabella élén. A fővárosi zöld-fehérek a bajnokságban sorozatban hatodszor nyertek, míg a…

Mourinho nem látja szívesen az Európa Ligában a BL-ből érkező csapatokat

20.12.10 23:49

A portugál sztáredző legfőképpen amiatt aggódik, hogy a sorozat egyik favoritjának is tekintett Spurs ezzel plusz konkurenciát kap maga mellé.

A Tottenham simán megverte az Arsenalt

20.12.07 10:42

Ezúttal is Szon és Kane szállította a győzelmet José Mourinho csapatának, a Spurs visszavette az első helyet a tabellán a Chelsea-től.

A(z) "José Mourinho" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: