Jégkorong hírek

Sport › Jégkorong

A bravúr elmaradt, a Mac akarata érvényesült a jégen

Ma 19:52

Az Erste Liga csütörtöki játéknapján az idei szezonban negyedik alkalommal lépett jégre a Titánok csapata, ellenfelük pedig a sorozatba fúzió által visszatérő Mac Hkb Újbuda együttese volt, amely a papírformának megfelelően simán győzött.

Icehl: elmarad a Fehérvár AV19 hétvégi osztrák túrája

20.10.22 20:44

A Fehérvár AV19 jégkorongcsapata hivatalos honlapján közölte, hogy a csapatnál a legutóbbi kötelezően előírt koronavírustesztek „több igazolt fertőzöttet mutattak, a csapattagjai közül többen gyanús esetnek minősülnek”, ezért a osztrák bázisú…

Első sikerére hajt a Dab a bajnokságban

20.10.21 21:28

A Dunaújvárosi Acélbikák jégkorongcsapata csütörtökön este 18 órától a Megyeri úton, az Ute otthonában lép jégre. Az újvárosiak szeretnének pontokkal távozni a fővárosból.

Jégkorong-vb: Több mint tíz hónap után rendeznek Iihf-tornát

20.10.20 10:19

Több mint tíz hónap kényszerű kihagyás után december 25-től rendez eseményt a Nemzetközi Jégkorong Szövetség (Iihf): ekkor kezdődik majd az edmontoni junior (U20) világbajnokság.

Erste Liga: a Mac simán győzött a Deac otthonában

20.10.18 21:22

Rangadónak indult, meglepően sima lett: az Erste Liga éllovas pozíciójáért vasárnap este Debrecenben jégre lépő DEAC és MAC küzdelméből magabiztosan (5–1) kerültek ki győztesen a vendég újbudaiak.