Mindez azt jelenti, hogy a vázlatok alapján egész sportos lehet a dél-koreaiak városi kisautója.

A Hyundai-nál továbbra is fontosnak tartják a kisautó szegmenst és nem hagyják veszni az i10-es szériát, ez a rajz már az újat mutatja.

Szeptemberben érkezik az új generációs Hyundai i10. Az első grafika kifejezetten agresszív képet rajzol a kocsiról.

19.07.22 16:12

Állítólag évi 1300 kilométerre elég áramot tud termelni a prémium Hyundai.

Jól megy a Hyundai szekere

19.07.22 12:39

Növelte eladásait, bevételét és nyereségét a második negyedévben a dél-koreai Hyundai autógyár.

Wtcr: Azcona nyert a 2. versenyen, Michelisz autót tört

19.07.08 17:06

A Cupra újoncának, Mikel Azconának győzelmével ért véget a túraautó-világkupa (WTCR) portugáliai hétvégéjének második futama. A spanyol pilóta mögött a pole pozícióból induló Ma Csing-hua ért célba, a dobogóra még a bajnoki összetettet…

Kategóriagyőztes lett a Lexus a Nürburgringen

19.06.28 09:05

Igazi örömautózásban vettek részt a Toyota mérnökei, akik hivatásos pilóták helyett ülhettek be a vadonatúj Toyota GR Supra és a Lexus LC volánja mögé, hogy szembenézzenek a ’Zöld pokollal’ a Nürburgring 24 órás versenyen.

A(z) "Hyundai" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: