19.12.13 08:16

Bicskén épül meg az új intermodális csomópont: a DK tájékoztatót tartott, a városháza közleményt adott ki.

Hosszú Katinka újabb csúcsdöntése

19.12.12 21:46

Akárcsak az első két napon, Hosszú Katinka pénteken is három számban diadalmaskodott az úszók Kaposváron zajló rövidpályás országos bajnokságán.

Jó lesz az a 400 gyors!

19.12.12 20:49

Csak a győzelemre figyeltem a 400 gyorson, spóroltam az 50 pillangóra, és ott remekül éreztem magam, egyéni csúcsot úsztam – mondta Milák.

Hosszú Katinka csütörtökön lemásolta a szerdát

19.12.11 21:04

Akárcsak a szerdai nyitónapon, csütörtökön is három számban diadalmaskodott a Kaposváron zajló rövidpályás úszó országos bajnokságon.

Hosszú Katinka triplázott a rövidpályás úszó ob nyitónapján

19.12.11 20:29

Hosszú Katinka három számban diadalmaskodott a Kaposváron zajló rövidpályás úszó országos bajnokság nyitónapján. A háromszoros olimpiai bajnok – aki a vasárnap befejeződött 25 méteres kontinensviadalon Glasgow-ban négy aranyat nyert –…

Katinkáé a magyar úszósport 1000. érme

19.12.09 07:22

Hosszú Katinka újabb sporttörténeti esemény főszereplője volt a hétvégén. A glasgow-i rövid pályás Európa-bajnokságon 100

A(z) "Hosszú Katinka" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: