Gael Monfils hírek

Sport › Gael Monfils

Tenisz: Monfils a 30. Atp-döntőjében a 9. sikerét aratta

20.02.09 17:25

A hazai közönség előtt szereplő Gaël Monfils nyerte meg a Montpellier-ben rendezett férfi tenisztornát, míg az indiai Púnában a cseh Jirí Vesely diadalmaskodott.

Meglepetések Halléban és Birminghamben is

19.06.17 21:32

A német tenisztornán Gael Monfils, míg a briten Elina Svitolina és Aryna Sabalenka volt a legnagyobb név a kiesettek között.

A(z) "Gael Monfils" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide:

Tenisz: Monfils megvédte rotterdami címét, 10. Atp-tornáját nyerte

A francia Gaël Monfils nyerte meg a 2.1 millió euró (693 millió forint) összdíjazású rotterdami kemény pályás tenisztornát, miután a vasárnapi döntőben két szettben kerekedett a kanadai Felix Auger-Aliassime fölé.

Ország

Cápa ölte meg a szörföst Ausztráliában

Idén ez már a harmadik halálos cápatámadás volt Ausztráliában.

Djokovic és Nadal valószínűleg nem indul

A férfi tenisz-világranglista első és második helyezettje a rendkívül szigorú óvintézkedések miatt maradhat távol.