Fucsovics Márton hírek

Sport › Fucsovics Márton

Fucsovics otthonosan mozog Melbourne-ben

20.01.22 08:21

Tovább menetel Melbourne-ben Fucsovics Márton, bejutott a harmadik fordulóba, miután 6:4, 6:4, 6:3-ra verte az olasz Jannik Sinnert. Babos Tímeának nem megy ilyen jól, kikapott lengyel ellenfelétől.

Aus. Open: Fucsovics Márton kiejtette a torna 13. kiemeltjét

20.01.20 14:37

A magyar idő szerint hétfőre virradóra kezdődő Australian Open férfi egyesének első fordulójában a Margaret Court Aréna első meccsén Fucsovics Márton négy szettben, 193 perc játék után legyőzte a 20 éves, ám a torna 13. kiemeltjeként rangsorolt…

Kezdődik az Australian Open

20.01.20 06:21

Elkezdődnek Melbourne-ben a küzdelmek a 108. ausztrál nyílt teniszbajnokságon, az idei első Grand Slam-tornán, melynek 128-as főtábláján magyar részről Babos Tímea és Fucsovics Márton kapott helyet.

A(z) "Fucsovics Márton" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: