Fucsovics Márton hírek

Sport › Fucsovics Márton

Tsitsipas simán verte Rublevot

20.10.07 18:43

A nyolcaddöntőben Fucsovics Mártont búcsúztató Andrey Rublev kiesett a negyeddöntőben a Roland Garroson.

Fucsovics gigászi csatában kapott ki a Roland Garroson

20.10.05 15:31

A világranglistán 63. helyen álló Fucsovics Márton elképesztő nagy csatában 7:6(4), 5:7, 4:6, 6:7(3)-ra kikapott a Roland Garroson a 12. helyen álló orosz Andrej Rubljovtól. Az ellenfél 2-1-es vezetésénél Fucsovicsnak három szettlabdája is volt. Nem jött…

Babosék már az elődöntőben a Roland Garroson

20.10.05 15:21

Címvédőként bejutott az elődöntőbe Babos Tímea és párja, Kristina Mladenovic a francia nyílt teniszbajnokságon.

Fucsovics Márton búcsúzott a nyolcaddöntőben

20.10.05 05:40

Fucsovics Márton négy szettben kikapott hétfőn a 13. helyen kiemelt orosz Andrej Rubljovtól a francia nyílt teniszbajnokság nyolcaddöntőjében.

Babosék a negyeddöntőben

20.10.03 19:28

A címvédő Babos Tímea, Kristina Mladenovic kettős a harmadik mérkőzését is megnyerte, ezzel negyeddöntőbe jutott a francia nyílt teniszbajnokságon.

Újabb magabiztos győzelmével Fucsovics már a Roland Garros nyolcaddöntőjében

20.10.03 16:07

A világranglistán jelenleg 63. helyezett Fucsovics újabb sikerével beállította eddig legjobb Grand Slam-szereplését, hiszen a 2018-as és az idei ausztrál nyílt bajnokságon is a negyedik körig jutott.

A(z) "Fucsovics Márton" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: