Fucsovics Márton hírek

Sport › Fucsovics Márton

Tenisz: Medvegyev a 4. helyen zárja az évet, Fucsovics az 55.-en

20.11.23 11:19

Az év utolsó tornája, a londoni ATP-világbajnokság nem változtatott a sorrenden a férfi teniszezők világranglistáján.

Sinner nyerte a szófiai ATP-tornát

20.11.14 17:29

Az első fordulóban Fucsovics Mártont búcsúztató olasz Jannik Sinner nyerte a szófiai keménypályás férfi tenisztornát.

Marci vereséggel zárta a szezont

20.11.10 15:58

Az elmúlt évben a szófiai tornán Fucsovics Marci (52.) két győzelem után döntőzhetett, igaz, ott kikapott Daniil Medvegyevtől.

Fucsovics Márton számára véget ért a szezon

Fucsovics Márton az első fordulóban kiesett kedden a szófiai keménypályás férfi tenisztornán, miután a világranglista 66. helyezettje, Jannik Sinner.

Világbajnokkal kezd Fucsovics az évzárón

20.11.08 18:28

Az U21-es világbajnok olasz Jannik Sinnerrel kezd Fucsovics Márton a jövő heti, szófiai keménypályás férfi tenisztornán.

Tenisz: Balázs rontott, Fucsovics helye nem változott a világranglistán

20.11.02 11:25

Fucsovics Márton maradt az 52. helyen, Balázs Attila egy pozíciót rontva a 89. helyen áll a férfi teniszezők legfrissebb világranglistáján, míg az élcsoportban egyetlen változás történt: az orosz Danyiil Medvegyev megelőzte Sztefanosz Cicipaszt és feljött az ötödik…

Befutott a teniszezők legfrissebb világranglistája: jelenleg itt áll Fucsovics

20.11.02 10:43

Fucsovics Márton maradt az 52., míg Balázs Attila – egy helyet rontva – a 89. a férfi teniszezők hétfőn kiadott, legfrissebb világranglistáján, amelyet továbbra is Novak Djokoivc vezet.

Fucsovics főtáblán Párizsban

20.11.01 16:48

Fucsovics Márton nyert a Párizsi ATP Masters selejtezőjének a döntőjben is, így a főtáblán folytathatja a versenyt.

A(z) "Fucsovics Márton" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: