FTC hírek

Sport › FTC

PannErgy-Miskolci VLC vs. FTC-Telekom

20.02.26 21:49

A címvédő Ferencváros gólgazdag mérkőzésen 15-11-es győzelmet aratott a Miskolc vendégeként a férfi vízilabda ob I alapszakaszának szerdai játéknapján.

Becsülettel harcoltak a Titánok, de bajnokhoz méltó volt az Ftc

20.02.25 22:28

Az Erste Liga negyeddöntőjének második mérkőzésén az Ftc-­Telekom már felpörgött playofftempóra, és a második harmadra el is döntötte az összecsapást.

időt akart húzni az exfradista, ellenfele nem hagyta

20.02.25 22:19

Meglepetésre a tabellán hatodik NK Triglav 2–0-ra nyert az éllovas Olimpija Ljubljana otthonában a szlovén élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 22. fordulójában. A vendégeknél a pályán volt a Ferencvárostól szerződtetett Marten Wilmots, aki a 88.…

Női kézi Nb I: a Siófok alaposan megszórta a sereghajtót

20.02.25 19:52

A Siófok hazai pályán 45–26-ra legyőzte a sereghajtó Szent István SE-t a női kézilabda NB I keddi játéknapján.

Nb I: Sannino mérges; Vignjevics: Némi levegőhöz jutottunk

20.02.23 19:14

A labdarúgó NB I 22. fordulójából a Mezőkövesd–Ferencváros (3–0) bajnokit követően már idéztük a két csapat vezetőedzőjét, Szerhij Rebrovot és Kuttor Attilát, most lássuk a többi edzői értékelést is a szombati mérkőzésekről – mestermérlegek!

A(z) "FTC" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: