FTC hírek

Sport › FTC

A Sportklub külföldi bírókat kért

19.03.11 09:23

Az alap- és középszakaszgyőztes FTC a DEAC gárdáját választotta elődöntős ellenfélnek a jégkorong Erste Liga rájátszásában. A másik párban az Újpest és a Csíkszeredai Sportklub mérkőzik meg egymással, erre a párharcra a csíkiak külföldi…

NB1: a listavezető Fradi simán verte az MTK-t

19.03.09 21:53

A Ferencváros a szezonban harmadszor, sorozatban negyedszer győzte le az MTK-t, amely a tavaszi idény hatodik bajnoki mérkőzésén negyedszer szenvedett vereséget.

Ki állítja meg a Fradit az NB I-ben?

19.03.09 21:41

Az első félidőben nem volt egy súlycsoportban a két együttes. A másodikban aztán hiába igyekezett az MTK, nem volt esélye pontot szerezni a listavezető ellen.

NB I: a Ferencváros idegenben nyert az MTK ellen

19.03.09 21:26

A Ferencváros idegenben is jobbnak bizonyult az MTK-nál a 215. örökrangadón, kihasználva a 3–1-es sikerrel a Mol Vidi FC botlását.

NB II: a fraditsa olyan gólt lőtt, mint Détári az osztrákoknak

19.03.07 11:26

Mint arról már beszámoltunk, Lipcsei Péter, a Soroksár vezetőedzője Détári Lajos osztrákokok elleni (1985. Ausztria–Magyarország 0–3) elleni góljához hasonlította a Ferencvárostól kölcsönkapott Csernik Kornél második gólját, amivel a Soroksár 4…

A(z) "FTC" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: