FTC hírek

Sport › FTC

Hullámvasútszerűen alakuló meccsen zsebelték be a pontokat

Tegnap 00:22

Zsinórban harmadik hazai mérkőzését is megnyerte az Erste Liga középszakaszának alsóházában a Fehérvári Titánok csapata, ezúttal az Ute ellen győztek a kék-fehérek.

Felkészülés: az Ftc vasárnap is nyert egy mérkőzést

20.01.26 13:49

Egy nappal a Paks felett aratott 4–0-s bajnoki siker után a Ferencváros labdarúgócsapata zárt kapus felkészülési mérkőzésen 2–1-re legyőzte a másodosztályú Budaörsöt – adta hírül a zöld-fehérek hivatalos honlapja, a fradi.hu.

60 méter rohanás, hatalmas gólt lőtt a Tottenham

20.01.25 19:16

De ismételniük kell az FA-kupában. A Sheffield továbbjutását korábbi Fradi-játékos hozta.

Az FTC tíz góllal legyőzte a CSM Bucuresti csapatát a BL-ben

20.01.25 17:52

A két csapat ötödik alkalommal találkozott, az FTC-nek négy vereség után először sikerült győznie. A Ferencváros jövő vasárnap a dán Esbjerg otthonában folytatja szereplését a BL középdöntőjében

Csak lesgólra futotta a MOL Fehérvártól a szezonnyitón

20.01.25 14:46

A MOL Fehérvár FC hazai pályán gól nélküli döntetlent játszott a meccset tíz emberrel befejező Budapest Honvéddal az OTP Bank Liga 17. fordulójában.

A Ferencváros könnyed győzelmével indult a Labdarúgó NB I tavaszi szezonja

20.01.25 11:28

A címvédő és éllovas Ftc könnyedén, 4-0-ra verte a vendég Paks gárdáját a labdarúgó Otp Bank Ligában a tavaszi idény és a 17. forduló nyitómérkőzésén szombaton.

A(z) "FTC" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: