Ferencvárosi Torna Club hírek

Sport › Ferencvárosi Torna Club

Légiósok: a korábbi FTC-játékos, aki első magyarként játszhatott az el Clásicón

21.02.10 10:23

Berkessy Elemér a harmincas évek egyik legnépszerűbb magyar focistája volt. A Jegenyének is becézett játékos nevéhez több elsőség fűződik. Első magyarként lépett pályára el Clásicón, azaz a Barcelona–Real Madrid mérkőzésen, valamint ő volt az…

Barcelonában is kikapott a Veszprém

21.02.09 11:01

A Telekom Veszprém 37-30-ra kikapott a Barcelona otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének tizedik fordulójából keddre halasztott mérkőzésen.

MK: újabb Ftc–Fehérvár jöhet – a nyolcaddöntőbe jutás a tét

21.02.08 15:58

Kedden, szerdán és csütörtökön rendezik meg a labdarúgó Mol Magyar Kupa 8. fordulóját. A legjobb 16 közé jutásért rendezett körben még mind a 12 NB I-es csapat érdekelt.

A(z) "Ferencvárosi Torna Club" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: