Európa Liga hírek

Sport › Európa Liga

Turbuczék hatodikok

19.06.04 14:16

Az Alba Öttusa SE sportolója, Turbucz Anna, valamint Pataki Balázs vegyes váltóban a hatodik helyen végzett a lengyelországi öttusa junior Európa-bajnokságon.

Női röplabda Európa-liga: magyar siker Franciaországban

19.06.01 21:28

A magyar női röplabda-válogatott szombaton négy játszmában nyert Harnes-ban a házigazda francia csapat ellen az Európa-liga arany divíziójának harmadik fordulójában.

Aranyat érő bronz – Herczeg András is tudja, milyen értékes a harmadik hely

19.05.31 16:04

Két éve, amikor éppen csak megmenekült a kieséstől a Loki, régi-új időszak vette kezdetét: saját nevelésű, debreceni kötődésű játékosokkal igyekszik eredményesen szerepelni.

Eden Hazard lényegében elköszönt a Chelsea-től

19.05.30 10:43

4-1-re nyerte az Európa Liga döntőjét a Chelsea az Arsenal ellen, Hazard két gólt és egy gólpasszt adott, majd lényegében elköszönt a csapattól. Petr Cech, az Arsenal kapusának pedig a vesztes meccs volt az utolsó profi meccse.

A Chelsea edzője elárulta a győztes receptet

19.05.30 10:19

Maurizio Sarri, a Chelsea vezetőedzője a labdarúgó Európa Liga bakui döntőjének szünetében több bátorságot kért játékosaitól, akik a gól nélküli első félidőt követően 4-1-re legyőzték az Arsenalt.

Európa közelít – Malonyai Péter jegyzete

19.05.30 08:49

Az Európa-liga döntője nem szolgált különösebb szenzációval. Felejthető első félidő után hengerelt a Chelsea, a vége 4–1 lett – és ennyi. A Chel...

A(z) "Európa Liga" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: