Davis-kupa hírek

Sport › Davis-kupa

Pique szerint nem valószínű, hogy idén lesz Davis Kupa

20.05.11 12:17

Gerard Pique bevallotta, pesszimista az idei tenisz Davis Kupa megrendezésével kapcsolatban, miután a koronavírus-járvány miatt Spanyolországban korlátozások vannak érvényben a rendezvények látogatottságát illetően.

Davis-kupa: a 28-szoros bajnok és a 2018-as győztes ellen Fucsovicsék

20.03.13 07:15

Csütörtökön Londonban megtartották a teniszezők Davis-kupájának csoportbeosztását, a magyar csapat a harmadik kalapból kikerülve a 2018-as bajnok horvát és a 28-szoros győztes ausztrál válogatottal került egy trióba.

Más világ

20.03.10 06:37

A Davis-kupának megvan az a sajátos varázsa, hogy itt bármikor borulhat a papírforma.

A legjobbak közé jutottak a magyarok

20.03.09 03:37

Tenisz. A salakspecialista Balázs Attila egyenlített, majd az éljátékos Fucsovics Márton sikerével a Davis-kupa-csapat legyőzte a belgákat a debreceni Főnix Csarnokban

Davis-kupa – Teniszkarnevál volt Debrecenben

20.03.09 00:04

Bejutott a novemberi, 18 csapatos, madridi Davis-kupa szuperdöntőbe a magyar teniszválogatott, miután a debreceni selejtezőben 3-2-re legyőzte Belgiumot.

A(z) "Davis-kupa" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide:

Gerard Pique bevallotta, pesszimista az idei tenisz Davis Kupa megrendezésével kapcsolatban, miután a koronavírus-járvány miatt Spanyolországban korlátozások vannak érvényben a rendezvények…

Ország

A belga király unokaöccse, Joachim herceg is elkapta a koronavírust

A tünetek megjelenése előtt épp Spanyolországban volt.

Tenisz: verseny híján mindkét bokáját megoperáltatta

Fabio Fognini olasz teniszező úgy döntött, hogy kihasználva a sportvilág kényszerszünetét, megműtteti mindkét bokáját, amelyek már évek óta fájdalmat okoznak neki.

Fucsovics és Stollár jutott a vasárnapi döntőbe

Másodikként Fucsovics Márton és Stollár Fanny jutott a tenisz Budapest Kupa vasárnapi döntőjébe.