Budapest Honvéd hírek

Sport › Budapest Honvéd

Honvéd: A lényeg, hogy a csapat visszanyerje a stabilitását

20.12.30 10:05

Miután a Budapest Honvéd bejelentette, hogy az idény végéig Pisont István irányítja a csapatot, a klub honlapja interjút készített a vezetőedzővel, aki elmondta: az elmúlt mérkőzések alapján van okuk abban reménykedni, hogy a kispestiek az eddigieknél…

Bevehetetlen vár a Groupama Aréna – 1344 napja veretlen a Fradi hazai bajnoki meccsen

20.12.20 19:56

A Ferencváros a hétvégén a Budafok ellen nyert az OTP Bank Ligában, és kilenc pont előnnyel – vesztett pontokat tekintve már tizenkettővel – vezet a MOL Fehérvár előtt. A Fradi hazai veretlenségi sorozat így tovább tart, bár a világrekord még messze van.

Honvéd: nem súlyos Eppel Márton sérülése, de idén már nem játszhat

20.12.18 12:52

A labdarúgó NB I-ben szereplő Budapest Honvéd a hivatalos honlapján közölte, Eppel Márton bokaszalag-sérülést szenvedett a Kisvárda elleni bajnoki mérkőzésen (0–0).

A Diósgyőr ellen kiszakadt a Honvéd-gólzsák

20.12.16 20:28

Az 5-1-es kiütéssel megszakadt a kispestiek nyolc mérkőzés óta tartó nyeretlenségi sorozata.