Berettyóújfalu hírek

Magyar település › Berettyóújfalu

Futsal Bajnokok Ligája – Ötgólos vereséggel kezdte a hazai tornát a Berettyóújfalu

19.10.08 10:28

Vereséggel kezdte a hazai rendezésű tornát a magyar bajnok Berettyóújfalu a futsal Bajnokok Ligája csoportkörében, kedden 5-0-ra kikapott a Murciától. A spanyolok az 5. perc elején szereztek vezetést, majd a 11. percben megduplázták előnyüket. A…

Újra lehet közlekedni a 47-esen

19.10.04 21:58

Befejeződött a helyszíni szemle a 47-es számú főúton Székkutas és Orosháza között, ahol korábban halálos baleset történt.

Varga Judit: Építkezés vagy rombolás

19.10.04 20:55

Békés további építkezés vagy céltalan rombolás – ez az október 13-i helyhatósági választások tétje, az igazságügyi miniszter szerint.

Újra zavartalanul halad a forgalom a 47-es főúton

19.09.25 10:29

Újra zavartalanul halad a forgalom a 47-es főúton Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság2019. 09. 25., sze - 10:20 A rendőrök feloldották a forgalomkorlátozást Berettyóújfalu közelében.

A(z) "Berettyóújfalu" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: