Berecz Zsombor hírek

Sport › Berecz Zsombor

Berecz Zsombor Európa-bajnok!

21.04.17 16:31

Berecz Zsombor aranyérmet nyert a portugáliai Finndingi Európa-bajnokságon. A magyar szövetség honlapja szerint az olimpiai kvótás, 2018-ban világbajnok magyar vitorlázó

Finn EB – Újra az élen

21.04.14 18:13

A címvédő Berecz Zsombor a harmadik versenynapon is mindig az első tízben végzett és így a rendkívül erős mezőnyben egyedülállóan egyenletes teljesítményével újra az élre került az összetett eredményszámításban

A(z) "Berecz Zsombor" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: