Babos Tímea hírek

Sport › Babos Tímea

Babos Tímea a 25. legjobban kereső teniszezőnő idén

19.12.09 21:01

Több mint másfél millió dollárt keresett a versenyek pénzdíjaiból. A férfiak között Nadal, a nőknél Ashleigh Barty vezeti a listát.

Edzője és páros partnere mellett is kitart Babos Tímea

19.11.27 11:52

Jövőre Kristina Mladenovic személyében a párospartner, illetve Michael Joyce révén az edző is marad Babos Tímea mellett, aki a hónap elején sorozatban harmadszor nyerte meg párosban a női tenisz WTA-világbajnokságot.

Tenisz: Andy Murray egészségesen kezdi a 2020-as idényt

19.11.25 12:37

Elmondása szerint egészségesen kezdi meg a 2020-as idényt Andy Murray, a britek háromszoros Grand Slam-torna-győztes teniszezője. A 32 éves játékos közölte, hosszú idő után először nem kell aggódnia a csípője miatt.

Női tenisz-világranglista: Babos Tímea ismét a százban

19.11.18 10:10

Babos Tímea 14 helyet javítva kilencvenedik a női teniszezők világranglistáján.     A soproni teniszező második kiemeltként a döntőig menetelt a 125 ...

A(z) "Babos Tímea" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: