Australian Open hírek

Sport › Australian Open

Tenisz: Kenin először nyert meccset Grand Slam-győztesként

20.03.04 19:13

Az Australian Open-győztes Sofia Kenin két játszmában, 6:4, 6:3-ra legyőzte az orosz Vitalija Gyjacsenkót a lyoni kemény pályás női tenisztorna első fordulójában.

Babos Timiék újra bevették Melbourne városát

20.02.03 10:43

Babos Tímea és Kristina Mladenovic nyerte meg a női párosok versenyét Melbourne-ben az Australian Openen. Babosék a pénteki döntőben két sima szettben győzték le a Hszie Szu-vej, Barbora Strycova tajvani, cseh duót.

Aus. Open: 14 éves andorrai lány nyerte meg a juniorok versenyét

20.02.02 17:43

Andorrai siker az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság (Australian Open) junior lány versenyében: a 14 éves Victoria Jiménez Kasintseva a vasárnapi döntőben 5:7, 6:2, 6:2-re legyőzte a lengyel Weronika Baszakot.

Djokovic nyolcadszor bajnok és újra világelső

20.02.02 13:58

Novak Djokovic nyolcadszor nyerte meg a férfi egyes küzdelmeit az ausztrál nyílt teniszbajnokságon, mivel a vasárnapi döntőben ötszettes küzdelemben legyőzte Dominic Thiemet. A szerb játékos hétfőtől visszatér a világranglista élére, leváltva a…

A nap hírei

20.02.02 13:49

Megbüntették a Srí Lanka-i pékeket foglalkoztató céget, Balog Zoltánnak gondja van Tibi atyával.

20.02.01 15:31

Novak Djokovic nyolcadszor nyerte meg a férfi egyes küzdelmeit a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Most a "keninizmus" hódít a teniszben

20.02.01 08:26

Új csillaga van a női tenisznek: Sofia Kenin. Serena William – még a múlt évezredbeli – berobbanása óta ő a legfiatalabb amerikai női Grand Slam-győztes. A 21 éves játékos szombaton hátrányból fordítva győzte le Garbiñe Muguruzát.

A(z) "Australian Open" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: