Australian Open hírek

Sport › Australian Open

Babos Timiék újra bevették Melbourne városát

20.02.03 10:43

Babos Tímea és Kristina Mladenovic nyerte meg a női párosok versenyét Melbourne-ben az Australian Openen. Babosék a pénteki döntőben két sima szettben győzték le a Hszie Szu-vej, Barbora Strycova tajvani, cseh duót.

Aus. Open: 14 éves andorrai lány nyerte meg a juniorok versenyét

20.02.02 17:43

Andorrai siker az ausztrál nemzetközi teniszbajnokság (Australian Open) junior lány versenyében: a 14 éves Victoria Jiménez Kasintseva a vasárnapi döntőben 5:7, 6:2, 6:2-re legyőzte a lengyel Weronika Baszakot.

Djokovic nyolcadszor bajnok és újra világelső

20.02.02 13:58

Novak Djokovic nyolcadszor nyerte meg a férfi egyes küzdelmeit az ausztrál nyílt teniszbajnokságon, mivel a vasárnapi döntőben ötszettes küzdelemben legyőzte Dominic Thiemet. A szerb játékos hétfőtől visszatér a világranglista élére, leváltva a…

A nap hírei

20.02.02 13:49

Megbüntették a Srí Lanka-i pékeket foglalkoztató céget, Balog Zoltánnak gondja van Tibi atyával.

Djokovic nyolcadszor bajnok

20.02.01 15:31

Novak Djokovic nyolcadszor nyerte meg a férfi egyes küzdelmeit a melbourne-i ausztrál nyílt teniszbajnokságon.

Rekordot állított be a Liverpool FC

20.02.01 05:36

Jürgen Klopp Bajnokok Ligája-győztes együttese sorozatban a 20. bajnokiját nyerte saját közönsége előtt, ezzel beállította a Manchester City 2011 és 2012 márciusa között felállított rekordját.

Páros évek boldog bajnokai

20.01.31 15:46

Babos Tímeának és Kristina Mladenovicnak így együtt ez volt a 10. tornagyőzelme, jól megy nekik Melbourne-ben, mert 2018-ban győztek, s tavaly is döntőt játszottak.

A(z) "Australian Open" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: