Atlétika hírek

Sport › Atlétika

Atlétika: Csomor Erika nyerte a népligeti futógálát

20.08.23 19:16

A vb- és Eb-győztes duatlonos több mint fél perces előnnyel nyert a 10 kilométeres futóversenyen.

Két ötödik helyet is szereztek a Szolnoki MÁV SE atlétái

20.08.21 14:01

A világ és hazánk legjobb atlétái mérték össze tudásukat a X. Gyulai István Memorial Atlétikai Magyar Nagydíjon, amelynek Székesfehérvár adott otthont.

Két bajnoki cím, öt érem

20.08.19 15:30

Öt érmet szereztek a Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club sportolói a hétvégén megrendezett utánpótlás és junior atlétikai országos bajnokságon. Többen értékes helyezésükkel megszerezték a jogot, hogy részt vegyenek a korosztályos liga…

A Zalaszám-ZAC és a KVDSE versenyzői is kitettek magukért a fővárosban

20.08.19 06:34

A fővárosban zajlott le a junior és utánpótlás (U23) atlétikai bajnokság, melyről a Zalaszám-ZAC és a Keszthelyi VDSE fiataljai is érmekkel tértek haza.

A két veszprémi klub kiválóan szerepelt az ob-n

20.08.18 22:13

A két nap alatt tizenegy érmet szereztek a Sportolj Velünk SE (SVSE) atlétái az utánpótlás és junior korosztálynak kiírt országos bajnokságon. A Veszprémi Egyetemi és Diák Atlétikai Club (VEDAC) képviselői pedig öt medáliát hoztak haza.

Csak szűk műszaki kör irányíthatja az új atlétikai stadion beruházását

20.08.17 15:43

Kiírták a közbeszerzést az új dél-pesti atlétikai stadion projektmenedzseri és műszaki ellenőri munkáira. A dokumentációból egyértelmű, hogy csak szűk kör képes elvégezni ezt a feladatot, ráadásul csak szeptember elejéig lehet jelentkezni.

A(z) "Atlétika" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: