Arsenal hírek

Sport › Arsenal

Az Atletico Madrid Londonból igazolhat csatárt, amennyiben Cavani nem jön össze

20.01.15 10:55

Amennyiben az Atletico Madrid nem tudja leigazolni Edinson Cavanit a PSG-től, úgy második opció az Arsenal támadója, Alexandre Lacazette. Az Atletico igazgatója, Miguel Angel Gil Marin kedden Párizsban tárgyalt a PSG elnökével, Nasser Al Khelaifival…

A fehéroroszok átrobogtak a szerbeken

20.01.10 22:25

Fehéroroszország meglepően könnyedén nyerte első mérkőzését a férfi kézilabda Európa-bajnokságon.

Arsenal - Leeds: 'Őrült' meccs lesz

20.01.06 23:19

Hétfőre egy igazán élvezetesnek tűnő meccset hagytak az angolok az FA Kupából. Az Arsenal kezd magához térni Artetával a kispadon, a Leeds pedig igazi őrült meccsekre képes, Bielsa tuti kitalál valamit, hogy borsot törjön az Ágyúsok orra alá!

Fft: Arteta elkötelezettséget vár az Arsenal kapitányaitól

20.01.05 19:43

Az Arsenal nemrégiben kinevezett menedzsere egyelőre nem tervezi új csapatkapitányok kinevezését, azt azonban elismerte, fontos, hogy a jelenlegi kapitányok hosszú távon is elkötelezettek legyenek a klub irányába.

Solskjaer visszaszólt Van Persie-nek

20.01.04 11:16

Ole Gunnar Solskjaer, a Manchester United menedzsere reagált Robin van Persie nyilatkozatára, amely a vezetői stílusát bírálta.

Hosszú kényszerpihenő vár az ágyúsok védőjére

20.01.03 11:46

Csütörtökön megműtötték Calum Chamberst, az Arsenal labdarúgójának felépülése várhatóan 6-9 hónapot vesz igénybe.

A(z) "Arsenal" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: