Ajax Amsterdam hírek

Sport › Ajax Amsterdam

Megint varázsolt az Ajax, a Juventust is kiejtették

19.04.16 18:21

Ronaldo is lőtt egyet, de hiába, a hollandok egyenlíteni tudtak. Az Ajax legutóbb Madridban tett csodát, most Torinóban sikerült. A Barca is elődöntős.

Messi hengerelt, Ronaldóékat meglepték

19.04.16 11:21

Az Ajax a Juventus elleni idegenbeli bravúrral, az FC Barcelona pedig a Manchester Uniteddel szembeni fölényes hazai sikerrel jutott tovább a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjéből kedden.

Ronaldo nélkül lehet bajnok a Juventus

19.04.12 17:30

Massimiliano Allegri nem akar kockáztatni az Ajax elleni BL-negyeddöntő visszavágója előtt.

Ismét Ronaldót dicsérték a trénerek

19.04.11 12:09

Az Ajax és a Juventus vezetőedzője is elégedetten nyilatkozott az amszterdami 1-1 után.

Bl: Ten Hag szerint a Juventus fénysebességgel kontrázik

19.04.10 23:00

Nem győzte le az Ajax odahaza a Juventust a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első felvonásán, a mérkőzés az olaszok számára sokkal kedvezőbb 1–1-gyel zárult. Nézzük, hogyan látta a találkozót pár főszereplő!

A(z) "Ajax Amsterdam" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: