Ajax Amsterdam hírek

Sport › Ajax Amsterdam

Ismét Ronaldót dicsérték a trénerek

19.04.11 12:09

Az Ajax és a Juventus vezetőedzője is elégedetten nyilatkozott az amszterdami 1-1 után.

Bl: Ten Hag szerint a Juventus fénysebességgel kontrázik

19.04.10 23:00

Nem győzte le az Ajax odahaza a Juventust a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első felvonásán, a mérkőzés az olaszok számára sokkal kedvezőbb 1–1-gyel zárult. Nézzük, hogyan látta a találkozót pár főszereplő!

Négyszázmillió eurós bukás Londonban

19.04.10 21:03

Változott-e bármi is a Bajnokok Ligája tavaszi erőviszonyait illetően a nyolcaddöntő és a negyeddöntő első fordulója között? Másképpen: akadt-e meglepetés a legutóbbi négy mérkőzésen?

Bl: „Láttam az Ajaxot Madridban, nagyon óvatosnak kell lennünk”

19.04.10 16:24

Joao Cancelo, a Juventus jobbhátvédje óvatosságra int az Ajax elleni Bajnokok Ligája-negyeddöntő előtt, ugyanakkor természetesen az a célja, hogy csapata győzelemmel térjen vissza Amszterdamból.

Manchesterben tudott nyerni a Barcelona

19.04.10 08:15

Az FC Barcelona egygólos előnnyel várhatja a labdarúgó Bajnokok Ligája negyeddöntőjének hazai visszavágóját, miután szerdán 1-0-ra nyert a Manchester United vendégeként; a másik szerdai mérkőzésen az Ajax és a Juventus nem bírt…

A(z) "Ajax Amsterdam" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: