Rafael Nadal nyerte a US Open-t

ATV
-
  17.09.11 08:05 Sport

A világelső spanyol Rafael Nadal 16. Grand Slam-bajnoki címét szerezte meg az amerikai nyílt teniszbajnokságon, miután a vasárnap éjszakai fináléban három játszmában legyőzte a dél-afrikai Kevin Andersont.

12 kapcsolódó hír

Stephens a csúcsra ért New Yorkban

Lokál
-
  17.09.11 00:01 Sport

Az amerikai Sloane Stephens szinte erőlködés nélkül 6-3, 6-0-ra verte honfitársát és egyben legjobb barátnőjét, Madison Keyst a New York-i US Open döntőjében.

Új női bajnokot avattak a US Openen

HírTV
-
  17.09.10 09:37 Sport

Az amerikai Sloane Stephens nyerte az amerikai nyílt teniszbajnokság női egyes versenyét.

Hingis női párosban is megnyerte a US Opent

-
  17.09.10 22:01 Sport

A svájci ezzel 25. Grand Slam-győzelmét aratta.

Nadal már háromszoros US Open-győztes

Zoom
-
  17.09.11 07:27 Külföld

Övé lett minden idők legmagasabb pénzdíja is.

Másfél hónapja még 957. volt a világranglistán, most megnyerte a US Opent

-
  17.09.10 00:15 Sport

11 hónap kihagyás és egy lábműtét után Sloane Stephens legyőzte a szintén amerikai Keyst a döntőben.

US Open: Nadal harmadszor lett New York királya

-
  17.09.11 00:52 Sport

Rafael Nadal 6:3, 6:3, 6:4-re legyőzte Kevin Andersont az Amerikai nemzetközi teniszbajnokság döntőjében, így már háromszoros US Open-bajnoknak és tizenhatszoros Grand Slam-győztesnek mondhatja magát.

17.09.11 06:14 Sport

Nem bízta a véletlenre a világelső. A harmadik játszmában már 0:0-nál elvette Anderson adogatását.

US Open - Stephens nyerte a női döntőt

Népszava
-
  17.09.10 18:40 Sport

Az amerikai versenyző meglepően simán legyőzte honfitársát, Madison Keyst.

Elképesztő teniszcsoda: Stephens 944 milliós győzelmet aratott sérülése után

-
  17.09.10 15:03 Sport

Az amerikai Sloane Stephens (24) simán verte honfitársát, a 15. helyen kiemelt Madison Keyst (22) az amerikai nemzetközi teniszbajnokság női döntőjében.

Meglepően sima győzelem a US Open női döntőjében

-
  17.09.10 08:45 Sport

Mindkét játékos először jutott Grand Slam-torna fináléjába.

US Open: Sloane Stephens az új Grand Slam-győztes!

-
  17.09.09 23:30 Sport

Az amerikai Sloane Stephens nyerte meg a US Open tenisztorna női egyesét, a döntőben két szettben győzte le honfitársát, Madison Keyst.