Spanyol foci: A Barca a hétvégén megnyerte a bajnokságot?

Hathárom
-
  17.09.11 10:43 Foci

Újabb pontokat hagyott az ellenfélnél a Real Madrid, a fogadóirodáknál már Messiék a favoritok.

5 kapcsolódó hír

Karácsony előtt közvetlenül és ebédidőben lesz a Real-Barca

Magyar Idők
-
  17.09.11 12:15 Sport

Kora délután, 13 órakor kezdődik majd december 23-án a Real Madrid és a Barcelona fővárosi mérkőzése a spanyol labdarúgó-bajnokság 17. fordulójában.

Történelmi meccset játszottak Dárdaiék

Inforádió
-
  17.09.10 20:36 Sport

A Hertha vendégeként szerezte meg első pontját a Werder Bremen a német labdarúgó-bajnokságban, miután a harmadik forduló vasárnapi játéknapján 1-1-es döntetlent ért el Berlinben.

Videó: ez komoly? Csak Suárezt figyelje a Barca gólöröménél!

-
  17.09.11 09:47 Foci

Mint arról beszámoltunk, a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 3. fordulójában a Barcelona 5–0-ra legyőzte a városi rivális Espanyolt. A találkozó többek közt Lionel Messi miatt marad emlékezetes, a triplázó argentin ikon mellett azonban Gerard Piqué góljáról is beszélnek majd egy darabig…

Csak egy másik Real tartja a lépést a Barcelonával - videó

-
  17.09.10 15:00 Foci

A Real Sociedad, a harmadik, Deportivo elleni bajnokiját is megnyerte, négy gólt szerezve idegenben (4-2), így a Barcelona mellett egyedüli csapatként hibátlan a spanyol élvonalbeli bajnokságban.

Megye II: Az Ősi még nem kapott gólt a bajnokságban

Veol
-
  17.09.10 08:30 Sport

Az MTD Hungária megye II-es labdarúgó-bajnokság harmadik játéknapján a még hibátlan alakulatok közül a Badacsonytomaj és a Herend hazai pályán, míg az Ősi idegenben lép majd pályára.