Hosszú Katinka simán nyert 200 háton Eindhovenben

24
-
  17.08.11 19:49 Sport

Közel volt a világcsúcs is, de végül az elmaradt.

Hosszú Katinka két számban nyert az úszók Eindhovenben zajló rövidpályás világkupájának pénteki nyitónapján

444
-
  17.08.11 22:02 Sport

200 méteren világcsúcstartóként 2:00.05 perccel nyert háton, 2:05.01-gyel pedig vegyesen.

Hosszú Katinka két aranyéremmel indított Eindhovenben

Lájk Startlap
-
  17.08.12 08:38 Sport

200 háton és 200 vegyesen utasított maga mögé mindenkit. Hosszú Katinka két számban is nyert az úszók Eindhovenben zajló rövidpályás világkupájának nyitónapján, pénteken: 200 háton 2:00.05 perccel nyert, 200 vegyesen pedig 2:05.01-gyel. Mindkét számban második idei vk-győzelmét aratta, 200 háton Berlinben, 200 vegyesen pedig…

Dupla kudarc, Hosszú Katinkát nagyon elverték

Ripost
-
  17.08.12 21:00 Sport

Erre aligha számított a háromszoros olimpiai bajnok az úszók rövidpályás világkupa-sorozatának eindhoveni állomásán.

Hosszú Katinka újabb két érmet nyert Eindhovenben

-
  17.08.12 20:54 Sport

A háromszoros olimpiai bajnok úszónő négyszer állhatott dobogóra a rövidpályás úszó vk-n.

Úszás: Belmonte megdöntötte Hosszú világcsúcsát

-
  17.08.12 20:42 Vizes sport

Hosszú Katinka egy ezüst- és egy bronzérmet szerzett az úszók Eindhovenben zajló rövid pályás világkupájának szombati napján. A háromszoros olimpiai és hétszeres világbajnok klasszis több mint hat másodperccel kapott ki 400 vegyesen, ráadásul a győztes Mireia Belmonte a világcsúcsát is megdöntötte.

Hosszú Katinka két győzelemmel kezdett Eindhovenben

Teol
-
  17.08.11 21:50 Sport

Hosszú Katinka két számban nyert az úszók Eindhovenben zajló rövid pályás világkupájának pénteki nyitónapján. A vk-sorozat harmadik, hollandiai állomásán a verseny időmérő honlapja szerint Hosszú 200 méteren világcsúcstartóként 2:00.05 perccel nyert háton, 2:05.01-gyel pedig vegyesen.