Speciális Olimpia: Már négy aranyunk van!

Lokál
-
  17.03.22 00:01 Sport

Az alpesi síző Csernai Tibor aranyérme után beindult a magyar henger a Speciális Olimpia Téli Világjátékokon. Péter Dávid kezdte az éremgyűjtést a grazi jégcsarnokban.

3 kapcsolódó hír

Alpesi sízőé az első magyar arany Schladmingban

Lokál
-
  17.03.21 00:01 Sport

Már a nyitónapon megszületett a magyar delegáció első aranyérme a Speciális Olimpia Téli Világjátékokon, Ausztriában. Az alpesi síző Csernai Tibor szuper óriás-műlesiklásban, a férfiak középhaladó (M08-as) kategóriájában szerezte meg a győzelmet.

Speciális olimpia: három magyar arany a második napon

-
  17.03.20 19:36 Sport

Az alpesi síző Csernai Tibor aranyérme után beindult a magyar henger a téli speciális olimpián. Péter Dávid kezdte az éremgyűjtést a grazi jégcsarnokban. A speciális tréningek mellett integrált körülmények között is edző sportoló az 1000 méteres távon bizonyult legyőzhetetlennek, a döntőben kanadai és mexikói ellenfelét utasította maga…

Két érem a világjátékokról: Kurucz Tamás bajnok, Vígh Barbara dobogós hófutásban

Vaol
-
  17.03.21 20:50 Sport

Ramsau - Két kőszegi hófutó is dobogóra állhatott az Ausztriában zajló Speciális Olimpia Téli Világjátékokon: Kurucz Tamás arany-, Vígh Barbara bronzérmet szerzett.