Roger Federer hírek

Sport › Roger Federer

Videó: meccslabda Federernek? Murray nem akárhogy reagált!

17.04.11 13:19

Egy hónapos kényszerpihenőjét követően egy Zürichben rendezett jótékonysági mérkőzésen tért vissza a pályára Andy Murray, aki Roger Federerrel játszott gálameccset az afrikai gyermekek megsegítése céljából. A remek megoldásokat és…

Váratlan döntést hozott Roger Federer

17.04.03 07:40

A 18-szoros Grand Slam-bajnok - aki feljött a világranglista negyedik helyére - döntése bejelentésekor azt is közölte: már nem érdekli a világelsőség.

Federer nyerte az álomdöntőt Miamiban

17.04.03 02:43

A svájci Roger Federer nyerte meg a miami kemény pályás tenisztorna férfiversenyét, miután a vasárnapi döntőben két szettben legyőzte riválisát, Rafael Nadalt.

Federer legyőzte Nadalt az álomdöntőben

17.04.02 21:13

Roger Federer nyerte meg a miami tenisztorna férfi versenyét, mivel a vasárnapi döntőben magabiztosan legyőzte Rafael Nadalt.

Wozniacki gyorsabb volt Williamsnél

17.03.31 08:55

Caroline Wozniacki döntőbe jutott a Miamiban zajló keménypályás tenisztorna női versenyében.

Federer és Kyrgios elődöntős, Konta és Wozniacki döntős Miamiban

17.03.31 07:13

Roger Federer és Nick Kyrgios biztosította helyét a férfiak versenyének elődöntőjében csütörtökön a Miamiban zajló keménypályás tenisztornán.

A(z) "Roger Federer" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: