Renault: Óriási kihívás elé néz a Forma-1

Tegnap 16:13

A Renault ügyvezetője, Cyril Abiteboul szerint a Forma-1 érintettjeinek komoly fejtörést okoz majd, hogy megállapodjanak a 2021-től érvényes motorszabályokról.

A Renault rájött, hogyan gyorsulhat a versenyeken

17.04.22 13:34

A Renault az időmérőkön jól teljesített idén, ám a versenyeken rendre visszaesett a tempója. Most viszont biztosak abban, hogy ráleltek a megoldásra és a futamon is jelentősen gyorsulnak.

A Renault meglepte ellenfeleit

17.04.21 11:43

Hülkenberg eközben „hosszú listát” tudna írni arról, mennyit javulhat még az autó…

Ilyen lehet a Forma-1 tíz év múlva - videó

17.04.19 12:07

A Renault is megalkotta a maga koncepcióját arról, hova juthat el a Forma-1 tíz év múlva. LED-es első szárny és kerekek, mozgó szárnyak, átlátszó, fedett pilótafülke.

F1: Alonso a Renault-val tárgyal a visszatérésről

17.04.16 14:49

Német sajtóinformációk szerint Fernando Alonso tárgyalásokat kezdett a Renault-val a csapathoz való 2018-as visszatérésről.

Alonso: Lenyűgöző a hátrányunk!

17.04.16 14:40

Fernando Alonso az újabb kieséssel végződő Bahreini Nagydíj közben azon gondolkodott, hogy a motorhiba miatt elrajtolni sem tudó csapattársa jobban járt nála.

Bahreini Nagydíj - Vettel győzött és vezet az összetettben

17.04.15 20:16

A 29 éves Vettel az idén másodszor, pályafutása során pedig 44. alkalommal nyert F1-es futamot, Bahreinben harmadszor diadalmaskodott. A harmadik helyen a pole pozícióból karrierje során először rajtoló Valtteri Bottas, a Mercedes finn pilótája…

Pontszerzés van, versenytempó nincs Péreznél

17.04.09 12:31

A Force India mexikói versenyzője bár pontot szerzett a Kínai Nagydíjon kilencedik helyének köszönhetően, kiemelte, nem volt meg autójában a potenciál, hogy még versenyképesebb lehessen.

A(z) "Renault" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: