Portugália hírek

Ország › Portugália

Az osztrákok pesszimisták az Eb előtt

16.05.24 08:45

Csak az osztrákok 43 százaléka hisz abban, hogy a magyarokkal azonos csoportban szereplő labdarúgó-válogatott továbbjut a csoportból az Európa-bajnokságon.

Ibrahimovic kegyeit keresi az MU

16.05.24 06:10

A Premier League-ben szereplő Manchester United labdarúgócsapata kész nagyon komoly ajánlatot tenni Zlatan Ibrahimovicért, aki José Mourinho legnagyobb igazolása lenne a nyáron.

Turán Frigyesék pontszerző helyen végeztek a Portugál Rallye-n

16.05.23 12:52

Turán Frici és Zsiros Gabi remek versenyzést követően kategória kilencedikként zárta az 50. Portugál Ralit a Ford Fiesta R5-tel, ezzel két értékes pontot szerezve a csapatnak. a magyar páros a négy napos futam alatt végig kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtott,…

Eurofutball: 1966 után kupát nyertek; Vidáék kiestek

16.05.22 22:55

Európa-szerte zárják a futballszezont, kupadöntők és bajnoki utolsó fordulók voltak ma is a terítéken – lassan teljes lesz a 2015–16-os győztesek kontinentális listája. A Portugál Kupában 50 év után ünnepelhetett újra győzelmet a Braga, mely a Portót…

Portugália megújuló energiával is működik

16.05.22 14:13

Portugália kereken négy napig kizárólag megújuló energiát használva működött és nem kellett a klasszikus erőműveikhez nyúlni.

Elek a borsodiakért is küzdhet az Eb-n

16.05.21 20:43

Elek Ákos lehet a Diósgyőri VTK első labdarúgója, aki Európa-bajnokságon szerepel. A középpályás igazi lokálpatriótaként a borsodiaknak is örömet akar szerezni a június 10-én rajtoló franciaországi tornán.