Körmend hírek

Magyar település › Körmend

HFL: a címvédő a szünet után bedarálta a nagydöntőst

Tegnap 21:40

A magyar amerikaifutball-elitliga (HFL) 2017-es idényének nyitó fordulójában a címvédő Miskolc Steelers hazai pályán 36–14-re legyőzte a döntős Budapest Cowbellst.

Égett az Olaj a körmendi csarnokban

Tegnap 20:31

Az Egis Körmend 21 ponttal győzte le a Szolnokot, ezzel második helyen zárta az alapszakaszt.

A második helyért - A Körmend ki-ki meccsen fogadja a Szolnokot

17.03.25 18:25

A csütörtöki, Vasas elleni 30 pontos győzelem után az alapszakasz vasárnapi zárófordulójában az Egis Körmend a Szolnoki Olaj gárdáját fogadja 18 órától az M4 Sport kamerái előtt. A tét a második pozíció megszerzése.

Bizakodik az Alba pontgyárosa

17.03.18 19:39

Vasárnap 18 órakor Körmenden lép pályára az Alba Fehérvár kosárcsapata. A csütörtöki meccs legjobbja, Alhaji Mohammed győzelmet vár.

Atomerőmű SE – Egis Körmend

17.03.13 21:55

Paks - Teo Cizmic szerint a Körmend játssza a legjobb kosárlabdát az egész bajnokságban.

Férfi kosár NB I: az Olaj legyőzte a kupagyőztest

17.03.11 21:00

A férfi kosárlabda NB I 22. fordulójában a Szolnoki Olaj hazai 90–76-ra megverte az Alba Fehérvárt, a Kecskemét hosszabbításban múlta fölül a MAFC-ot, a Sopron pedig a Pécset győzte le. A Körmend kiütötte a Jászberényt, míg a Szeged simán nyert az…

Göcsej SK: indul és zárul egy szakasz

17.03.11 12:43

Zalaegerszeg - A Göcsej SK első osztályú futsal csapatainak az elmúlt fordulóban biztossá vált, hogy az alsóházi rájátszásban lesznek érdekeltek. A női csapat vasárnap idehaza 20 órakor az első mérkőzését játssza a bentmaradás kiharcolásáért a DEAC…

A jászberényieket fogadja a Egis Körmend

17.03.10 20:15

Körmend - Szombaton a férfi kosárlabdázók élvonalának alapszakaszában az Egis Körmend a jászberényi JP Auto-JKSE együttesét fogadja 18 órától.

A(z) "Körmend" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: