17.06.20 12:13

Pinte Patrik mellett Mészöly Géza megszerezte a Videotontól Simon Ádámot, valamint a legutóbb Sopronban játszott Tóth Dávidot is.

Meseszép környezetben nyaralt Király Gábor - fotó

17.06.12 16:15

Rovinj – Meseszép, festői környezetben pihente ki a szezon fáradalmait az NB I-es Szombathelyi Haladás rutinos kapusa, Király Gábor (41).

Haladás: tárgyalás Halmosival, többen távozhatnak

17.05.15 09:46

Az NB I-ben szombaton a Vasassal 2–2-es döntetlent játszó Haladás labdarúgócsapatának tulajdonosai megkezdték a tárgyalásokat a lejáró szerződésű labdarúgókkal, köztük a 38 éves Halmosi Péter csapatkapitánnyal.

NB I: Király Gábor nagy győzelemmel ünnepelte a születésnapját

17.04.01 20:07

A labdarúgó NB I 24. fordulójában a Haladás a helyzeteit kíméletlenül kihasználva 4–2-re, összességében simán legyőzte a Mezőkövesdet.

A(z) "Király Gábor" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: