Videó: Ezt mondta Sergio Ramos Piquének kiállítása után

Tovább folytatódik Gerard Piqué és Sergio Ramos különleges párharca, a katalán védő nem hagyta annyiban és beszólt a madridiaknak újfent....

Ma 17:31

Közszeméremsértés miatt 450 euró (140 ezer forint) pénzbüntetésre ítélték Rómában Adrián Pino Olivera katalán "performanszművészt", aki pucéran, orgonacsokorral a kezében beugrott a római Trevi-kútba - írta hétfőn a La Repubblica római kiadása.

A Barcelona nyerte meg az El Clásicót

Tegnap 22:55

Spanyolországban minden tekintet az El Clásicóra szegeződött. A Real szerezte meg a vezetést Casemiro révén, öt perc múlva Messi egyenlített. A folytatásban a madridi kapus, Navas mindent védett, de Rakitic bombájával szemben tehetetlen volt.

BL: a Juventus simán kiharcolta az elődöntőt Barcelonában

17.04.20 09:31

A Juventus labdarúgócsapata bejutott a Bajnokok Ligájában a legjobb négy közé, a hazai 3–0-s sikert követően 0–0-t ért el Barcelonában. A torinóiak továbbjutását egy pillanatig sem fenyegette veszély.

Nem volt esélye a Barcelonának a csodára, négy között a Monaco is

17.04.19 17:49

A Juventus rendkívül magabiztosan, 0-0-s döntetlennel őrizte meg az első mérkőzésen kiharcolt háromgólos előnyét az FC Barcelonával szemben, míg a Monaco kettős győzelemmel jutott tovább a Borussia Dortmund ellenében.

A(z) "Katalónia" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: