Hollandia hírek

Ország › Hollandia

Teljesült Mourinho vágya

Ma 21:55

A Manchester United együttese nyerte a labdarúgó Európa-liga fináléját, mely szerda este 2-0-ra verte a holland Ajax Amszterdam alakulatát. Így a következő szezonban az angol klub kapcsolódhat be a Bajnokok Ligája csoportkörébe.

Körrekordot döntött Verstappen Zandvoortban

17.05.22 10:19

Max Verstappen nemrég Hollandiában, a zandvoorti versenypályán parádézott egy V8-as Red Bull RB8-assal. A fiatal holland nem teketóriázott, megdöntötte az eddig fennálló körrekordot.

Hollandia - mikor lesz kormány?

17.05.20 21:43

Több mint két hónappal a március 15-ei parlamenti választás után sem sikerült megalakítani a holland kormányt. A legutóbbi egyeztetési kör azért ért véget eredmény nélkül, mert a résztvevő pártok nem jutottak közös álláspontra a menekültkérdés…

A(z) "Hollandia" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: