Bundesliga hírek

Sport › Bundesliga

A labdaszedő fiú volt a Hoffenheim-Bayern meccs hőse - videó

17.09.11 13:11

Hoffenheim - A német labdarúgó-Bundesliga hét végi fordulójának meglepetése volt, hogy a Hoffenheim - a sérült Szalai Ádám nélkül - 2-0-ra verte a vendég Bayern Münchent.

Bundesliga: a Hoffenheim ismét kibabrált a Bayern Münchennel

17.09.10 08:01

A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) harmadik fordulójában a Hoffenheim hazai pályán 2–0-ra legyőzte a Bayern Münchent Mark Uth duplájával.

Gulácsi védése nélkül nem nyert volna a Lipcse

17.09.08 23:31

A német élvonal harmadik fordulójában remekül védett a magyar válogatott kapus, nélküle nem nyert volna a csapata.

Emberelőnyben sem bírt a Freiburggal a Dortmund

17.09.08 21:31

A 27. perctől emberelőnyben játszó Borussia Dortmund csak gól nélküli döntetlent játszott a Freiburg vendégeként a német labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójának szombati játéknapján.

Csütörötki programajánló (Magyar Szó)

17.08.31 10:07

JÉGKORONG Bajnokok Ligája: 18.00 Turku–Bern (Arena Sport 4) KERÉKPÁROZÁS 15.00, Eurosport 1: Vuelta a Espana, 12. szakasz KÉZILABDA 20.30, Arena Sport 4: Zágráb–Nexe (SEHA-liga) 20.30,…

A(z) "Bundesliga" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: