Bajnokok Ligája hírek

Sport › Bajnokok Ligája

Gareth Bale nem játszhat már ebben a szezonban?

Tegnap 14:21

Gareth Bale-nek a bokája után most a vádlija sérült meg a vasárnap esti mérkőzésen. A játékosnak a keddi vizsgálatok szerint most a bal lábikrájával van problémája. A sérülése miatt valószínűleg lemarad a Bajnokok Ligája elődöntőjében az Atlético…

Bajnok az UVSE

Tegnap 12:55

Sorozatban harmadszor lett magyar bajnok az UVSE női vízilabdacsapata, miután a döntős párharc harmadik meccsén is győzött a BVSC ellen.

Hat meccs, amelyet Kassai is elfelejtene

17.04.24 11:00

Kassai Viktort valamikor a világ egyik legjobb játékvezetőjeként tartották számon, azonban karrierjét komoly, meccset befolyásoló hibák tarkítják. Legutóbb a Real Madrid–Bayern München Bajnokok Ligája-negyeddöntő alakulását befolyásolta az ítéleteivel,…

22-szer borult el Ramos agya

17.04.24 09:19

Pályafutásának 22. piros lapját gyűjtötte be Sergio Ramos, a Real Madrid védője a hétvégi hazai pályán 3-2-re elveszített El Clásicón. A mérkőzésen duplázó Lionel Messi megszerezte 500. gólját katalán színekben.

Küzdött a Szeged, de nem bírt a PSG-vel

17.04.23 19:57

A MOL-Pick Szeged házigazdaként 30-27-re kikapott a francia Paris Saint-Germain csapatától a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének vasárnapi első mérkőzésén.

Gladiátorként küzdöttek, de vereség lett a vége

17.04.23 18:43

A Gladiators 19-14-es vereséget szenvedett hazai pályán a Miskolc Renegades csapatától a Magyar Amerikai Futball Divízió I-es bajnokságában.

A(z) "Bajnokok Ligája" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: