17.06.03 19:40

Az Arsenal francia vezetőedzője úgy véli, egyik klasszis sem hagyja el a londoni csapatot a nyáron.

Videó: az Arsenal korábbi klasszisa betalált, rangadót nyertek Elekék

17.05.31 17:58

Sorozatban negyedik győzelmét aratta a kazah élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban az Elek Ákost végig a soraiban tudó Kajrat Almati, amely 3–0-ra legyőzte az éllovas FK Asztanát.

FA-kupa: drámai hajrá, Arsenal-siker a döntőben

17.05.27 20:43

Az Arsenal rekordot jelentő, 13. alkalommal diadalmaskodott az angol FA-kupában, miután a döntőben 2–1-re legyőzte a bajnok Chelsea-t.

FA Kupa – Az Arsenalé a trófea

17.05.27 20:40

Az Arsenal nyerte a labdarúgó FA Kupát, miután a szombati, Wembley Stadionban megrendezett fináléban 2-1-re legyőzte a bajnok Chelsea-t. A találkozón a bajnokságban csak hatodikként zárt Ágyúsok szereztek vezetést Alexis

Arséne Wenger és Luis Enrique hattyúdala

17.05.26 12:54

Szeretnénk azt hinni, hogy a Honvéd–Videoton rangadó határainkon túl is eléri a futballrajongók ingerküszöbét, ám a magyar „szuperdöntőnek” súlyos riválisai akadnak Európában: ugyancsak ma rendezik Angliában, Németországban és…

Arsenal: nagy a baj, védők nélkül a Chelsea ellen

17.05.24 14:21

Nem túl biztató a helyzet az Arsenalnál a Chelsea elleni FA-kupa-döntőt megelőzően: Laurent Koscielny és Gabriel biztosan kihagyja a szombati finálét, de kérdéses Shkodran Mustafi játéka is.

A(z) "Arsenal" oldalunk a könnyebb áttekinthetőség érdekében nem tartalmaz minden hírt csak azokat, melyekről több forrás is írt. A részletes keresésért kattints ide: